Trainingen

Jeugd

Woensdag  18u - 19u

Vrijdag       18u - 19u

 

Volwassenen

Woensdag 19u - 21u

Vrjdag        19u - 21u

 

Waar

Sporthal Beveren

Klapperstraat ...

9120 BEVEREN

Beginnerstornooi  Herselt - België 2007

Op zaterdag vond het 2 de beginnerstornooi plaats te Herselt en het was wederom een mooie dag voor de beginnende kickboksers.

Ze waren met zijn 100 uit een 10 tal clubs wat toch wel mooi is voor al deze beginners .

Contact Karate Beveren was zoals gewoonlijk de grote slokkop met 8 gouden en 6 zilveren medailles er waren ook nog 12 bronzen medailles en dat maakte het voor onze club wederom een geslaagde dag .

Wederom voelden we de dreiging het meest van Europ Gym die verscheidene goede kampers heeft bij de beginners !!

Coachen waren Van Esbroeck Nicky , Van Acker Lesley en De Block Marc

Referee´s van onze club Staut Ray en Cools Marc

 

 

 

PLAATS : Herselt - België

DATUM : 26 mei 2007T

TORNOOI : Beginnerstornooi

FEDERATIE : WAKO België 

 

 

 

 

 

 

Daems Noel  13 - 2  3 - 10     3 é  Plaats Bronzen Medaille

Fedoseyev Vadim   11 - 6  12 - 2   7 - 11   13 - 3   3 é  Plaats Bronzen Medaille

Maes Serena   3 - 14    8 - 6     3 é  Plaats Bronzen Medaille

Bolssens Mathyas   14 - 7   2 - 13     3 é  Plaats Bronzen Medaille

Tomilin Roman   11 - 1  9 - 10   10 - 0    3 é  Plaats Bronzen Medaille

Leys Steff   13 - 3    2 - 10     3 é  Plaats Bronzen Medaille

Heyrman Giorgio    13 - 2    5 - 6     3 é  Plaats Bronzen Medaille

Masyn Lise    11 - 5   8 - 9    11 - 5    3 é  Plaats Bronzen Medaille

Smet Michel    5 - 2    3 - 4     3 é  Plaats Bronzen Medaille

Shabanov Guerman    10 - 6    9 - 3     4 - 12    2 é  Plaats Zilveren Medaille

Maes Kevin    10 - 0   10 - 7    5 - 6    2 é  Plaats Zilveren Medaille

Shabanov Guerman    10 - 6   9 - 3    4 - 12    2 é  Plaats Zilveren Medaille

De Beule Sam   11 - 7   11 - 1    8 - 10    2 é  Plaats Zilveren Medaille

Engels Robin    12 - 4    7 - 1    6 - 7   2 é  Plaats Zilveren Medaille

De Beule Sam   11 - 7    11 - 1    8 - 10     2 é  Plaats Zilveren Medaille

Fedoseyev Vadim    won    lose     2 é   Plaats Zilveren Medaille

Truyman Tina    14 - 3     16 - 9     1 é   Plaats Gouden Medaille

Hollanders Aaren   16 - 1   17 - 6     1 é   Plaats Gouden Medaille

De Maeyer Danté  13 - 3    4 - 3    6 - 5    1 é   Plaats Gouden Medaille

Engels Vinnie   2 - 0   4 - 3   1 é  Plaats Gouden Medaille

Maes Nikolas    9 - 5    10 - 5    13 - 3    10 - 8   1 é   Plaats Gouden Medaille

Smet Charlotte   7 - 5   9 - 8   18 - 10   1 é   Plaats Gouden Medaille

Semionov Yuri  12 - 10   10 - 9    12 - 4    1 é   Plaats Gouden Medaille

LIGHT CONTACT   8 - 4    5 - 0     1 é   Plaats Gouden Medaille

Semionov Yuri   won    won     1 é   Plaats Gouden Medaille

Van Mieghem Vincent   11 - 10    1 - 11    3 - 13    4 é Plaats

 

Coach

De Block Marc