Trainingen

Jeugd

Woensdag  18u - 19u

Vrijdag       18u - 19u

 

Volwassenen

Woensdag 19u - 21u

Vrjdag        19u - 21u

 

Waar

Sporthal Beveren

Klapperstraat ...

9120 BEVEREN

Beginnerstornooi  Hulshout - België 2006

Het beginners tornooi te Hulshout was een groot succes met ruim 130 deelnemers uit diverse landen .

Het aantal clubs dat meedeed aan dit mooi opgezet tornooi was met een 15 tal meer dan behoorlijk en de wedstrijden waren bij wijlen meer dan dat van beginners, wat toch wel hoopgevend is voor de toekomst .

Het moet wel gezegd worden dat de Beverse kampers met 35 deelnemers de grootste groep was maar het was ook de jongste groep kwa training . 

Bijna al onze deelnemers waren bijna allemaal witte gordels daar er bij de andere deelnemers meestal gele , groene , blauwe en bruine gordels bij waren .

Dus moeten we de iets mindere resultaten van sommige van onze leden toch wel relativeren en mag gezegd worden dat we het er nog vrij goed vanaf gebracht hebben met deze zéér jonge groep !!! Proficiat aan alle jongens en meisjes .

De resultaten bij de volwassenen waren dan weer wel vrij uitzonderlijk goed !! Knap gedaan gasten !!

De scheidsrechters voor onze club waren Staut Ray , Van der Venne Kenny , en Cools Marc .

De uitslagen waren !!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WEDSTRIJD HULSHOUT BEGINNERS

 

NAAM                                          STIJL                   GORDEL              GEWICHT              SEXE              LEEFTIJD          PLAATS

De Clippeleir Katinka               SEMI                         wit                        24 kg                 meisje               8  jaar                1 é  Gouden Medaille

Van Bogget Shana                    SEMI                          wit                       35 kg                  meisje               12 jaar                1 é  Gouden Medaille

Van Landeghem Jens               SEMI                        groen                    43 kg                 jongen                12 jaar                1 é  Gouden Medaille

De Decker Thibaut                   SEMI                          wit                       58 kg                 jongen               14 jaar                 1 é  Gouden Medaille

Maris Sven                                SEMI                       groen                     49 kg                  jongen              14 jaar                 1 é  Gouden Medaille

Semionov Yuri                         SEMI                         wit                        68 kg                  jongen              16 jaar                 1 é  Gouden Medaille

Moens Yannick                        SEMI                         wit                        59 kg                  jongen              20 jaar                 1 é  Gouden Medaille

Claus Dieter                              SEMI                        geel                       69 kg                  jongen              21 jaar                  1 é  Gouden Medaille

Van der Venne Kevin              SEMI                         wit                        73 kg                  jongen               21 jaar                 1 é  Gouden Medaille

Hautman Saartje                     SEMI                        geel                       54 kg                   vrouw               22 jaar                 1 é  Gouden Medaille

De Loose Stefan                        SEMI                      groen                      82 kg                    man                24 jaar                 1 é  Gouden Medaille

Masyn Jonas                              SEMI                       wit                          23 kg                  jongen              7 jaar                   2 é  Zilveren medaille

Cap Amy                                    SEMI                       wit                          30 kg                  meisje              9 jaar                   2 é  Zilveren medaille

Van Der Linden Leon              SEMI                       wit                          31 kg                   jongen              9 jaar                  2 é  Zilveren medaille

Maris Lisa                                 SEMI                        wit                         39 kg                  meisje               11 jaar                  2 é  Zilveren medaille

Bosman kevin                          SEMI                        wit                          61 kg                   jongen              14 jaar                 2 é  Zilveren medaille

Jamal Elias                               SEMI                      geel                           68 kg                  jongen              16 jaar                 2 é  Zilveren medaille

Shabanov Guerman               SEMI                        wit                           52 kg                   jongen             16 jaar                 2 é  Zilveren medaille

Claus Dieter                             SEMI                      geel                           74 kg                     man               21 jaar                 2 é  Zilveren medaille

 

Masyn Lise                              SEMI                         wit                          30 kg                   meisje            10 jaar                   3 é  Bronzen medaille

De Wilde Nicholas                 SEMI                         wit                          42 kg                   jongen            11 jaar                    3 é  Bronzen medaille

Sbissa Rafik                            SEMI                         wit                          44 kg                   jongen            12 jaar                    3 é  Bronzen medaille

Ramael Jill                              SEMI                         wit                          46 kg                   meisje            14 jaar                    3 é  Bronzen medaille

Daems Noel                            SEMI                        wit                           66 kg                   jongen           16 jaar                    3 é  Bronzen medaille

 

Engels Vinnie                 SEMI       wit        26 kg      7 jaar    deelname

Maes Kevin                      SEMI       wit       24 kg      8 jaar    deelname

Engels Robin                   SEMI      wit        33 kg      9 jaar    deelname

Heyrman Giorgio           SEMI      wit        35 kg     10 jaar    deelname

Cools Inneke                   SEMI    groen      40 kg     11 jaar    deelname

Hollanders Aaren           SEMI      wit        41 kg      11 jaar    deelname

Van Osselaer Tinneke    SEMI      wit        42 kg     11 jaar    deelname

Tomilin Roman              SEMI       wit        52 kg     13 jaar    deelname

Fedoseyev Vadim           SEMI       wit        68 kg    16 jaar    deelname

Martin Kenny                 SEMI       wit        69 Kg     22 jaar   deelname

Vercauteren Kevin         SEMI       wit        69 Kg     26 jaar   deelname

 

 

 

De coach

De Block Marc

1/34