Trainingen
Waar

Jeugd

Woensdag  18u - 19u

Vrijdag       18u - 19u

 

Volwassenen

Woensdag 19u - 21u

Vrjdag        19u - 21u

 

Sporthal Beveren

Klapperstraat ...

9120 BEVEREN

BK Euro Budo  Zomergem - België  2002

BELGISCHE KAMPIOENEN IBF 

Goijens Wietse, Claes Michiel, Van Eyken Christophe, Van Hove Youri, De Block Steven,

Van Gysel Nanouche, Gillis Kelly, De Graeve Mariska, Baert Kurt, Baert Bjorn.

 

 

 

PLAATS : Zomergem 

DATUM : zondag 20 oktober 2002

TORNOOI : Belgische Kampioenschappen

FEDERATIE : EURO BUDO   

De Bock Wesley   3 - 0    0 - 1     4 é plaats

Schepens Edward   6 - 1   0 - 1    5 - 0    3 é plaats  Bronzen medaille

Van Esbroeck Nicky    3 - 0   0 - 3     3 é  plaats  Bronzen medaille

Hennissen Bert   0 - 1    3 - 1     3 é plaats  Bronzen medaille

Van Hoyweghen Bjorn  0 - 5   6 - 0     3 é plaats  Bronzen medaille

Schönberger Michael   1 - 0   5 - 0   0 - 1  5 - 0   3 é plaats  Bronzen medaille

Quintelier Katrien   0 - 5      3 é plaats  Bronzen medaille

Van der Venne Kenny   3 - 0   6 - 9     3 é plaats  Bronzen medaille

Praet Vicky   0 - 1   4 - 0     3 é plaats  Bronzen medaille

Thielman Lindsay   0 - 1   3 - 0     3 é plaats  Bronzen medaille

Vertenten Kristof   5 - 2    1 - 3     2 é plaats  Zilveren medaille

Van Bogaert Cindy  1 - 0   1 - 5     2 é plaats  Zilveren medaille

Van Raemdonck Glenn   2 - 1    4 - 1   0 - 1    2 é plaats  Zilveren medaille

Poppe Jens  3 - 0  5 - 0   5 - 0  0 - 1   2 é plaats  Zilveren medaille

Hennissen Tine   1 - 0   0 - 5     2 é plaats  Zilveren medaille

Goijens Wietse   1 - 0   1 - 0   1 - 0    1 é plaats  Gouden medaille

Claes Michiel   5 - 0  5 - 0  1 - 0    1 é plaats  Gouden medaille

Van Eyken Christophe  2 - 1  1 - 0  1 - 0  2 - 1   1 é plaats  Gouden medaille

Van Hove Youri  2 - 1  4 - 0  1 - 0   4 - 0   1 é plaats  Gouden medaille

De Block Steven   6 - 0  3 - 0   5 - 4    1 é plaats  Gouden medaille

Van Gysel Nanouche   1 - 0      1 é  plaats  Gouden medaille

Gillis Kelly  4 - 2   1 - 0     1 é plaats  Gouden medaille

De Graeve Mariska  5 - 0  5 - 0     1 é plaats  Gouden medaille

Baert Kurt  5 - 0  3 - 1  3 - 1    1 é plaats  Gouden medaille

Baert Bjorn  2 - 0  6 - 3     1 é plaats  Gouden medaille

 

Overige deelnemers :

Bockaert Robbe, Jacobs Tom, Schepens Pieter, Van De Perre Stef, Brack Gino, Santon Kevin,

Van Acker Lesley, Brands Raf.