Trainingen
Waar

Jeugd

Woensdag  18u - 19u

Vrijdag       18u - 19u

 

Volwassenen

Woensdag 19u - 21u

Vrjdag        19u - 21u

 

Sporthal Beveren

Klapperstraat ...

9120 BEVEREN

Flanders  Cup  Beveren - België 2006

GRANDCHAMPION MEN          

Harald Schmidt    

Baert Kurt

 

GRANDCHAMPION WOMEN    

Grindheim Ina ( NOR ) 

Boardman Lisa ( GB ) 

 

TEAM DAMES

Team Ireland     Team Norway   Contact Karate Beveren    Team Italië

HEREN

SAP Team Europe      TOP TEN Team Germany       Team Europ Gym België       SWAT team GB

 

 

PLAATS : Beveren - België

DATUM :  16 - 17 september 2006

TORNOOI : Flanders Cup

FEDERATIE : WAKO België 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Van Der Linden Leon       3 é  Plaats Bronzen Medaille

Hollanders Aaron       3 é Plaats Bronzen Medaille

De Backer Wout       3 é  Plaats Bronzen Medaille

Neyens Brian       3 é  Plaats Bronzen Medaille

Van Landeghem Jens       3 é  Plaats Bronzen Medaille

Masyn Jonas    3 é  Plaats Bronzen Medaille

Verbeeck Sam       3 é  Plaats Bronzen Medaille

Van De Perre Stef       3 é  Plaats Bronzen Medaille

Van Hoyweghen Bjorn       3 é  Plaats Bronzen Medaille

Van Bogget Shana       3 é  Plaats Bronzen Medaille

Maris Lisa       3 é  Plaats Bronzen Medaille

Verstockt Glynnis       3 é  Plaats Bronzen Medaille

Verstockt Patrice       3 é  Plaats Bronzen Medaille

Van Gysel Nanouch       3 é  Plaats Bronzen Medaille

Gillis Kelly       3 é  Plaats Bronzen Medaille

Santon Kevin       3 é  Plaats Bronzen Medaille

Van Hove Youri       3 é  Plaats Bronzen Medaille

Baert Kurt       3 é  Plaats Bronzen Medaille

Schepens Edward       2 é  Plaats Zilveren Medaille

Ramael Nick       2 é  Plaats Zilveren Medaille

Lebon Kiandro       2 é  Plaats Zilveren Medaille

Maes Kevin   2 é   Plaats Zilveren Medaille

De Clippeleir Katinka       2 é  Plaats Zilveren Medaille

Beck Brian       2 é  Plaats Zilveren Medaille

De Clippeleir Katinka       2 é  Plaats Zilveren Medaille

Ramael Nick       1 é  Plaats  Gouden Medaille

De Bock Wesley       1 é  Plaats  Gouden Medaille

Goijens Wietse       1 é  Plaats  Gouden Medaille

De Bock Laslo       1 é  Plaats  Gouden Medaille

Van Raemdonck Glenn       1 é  Plaats  Gouden Medaille

Neyens Evelyn       1 é  Plaats  Gouden Medaille

Coach

De Block Marc