Trainingen

Jeugd

Woensdag  18u - 19u

Vrijdag       18u - 19u

 

Volwassenen

Woensdag 19u - 21u

Vrjdag        19u - 21u

 

Waar

Sporthal Beveren

Klapperstraat ...

9120 BEVEREN

Flanders Cup Beveren - België 2010

Op zaterdag en zondag 2 en 3 oktober vond er voor de 30 ste maal de Flanders Cup plaats er waren 389 inschrijvingen uit 20 

landen . Dat was toch een redelijk goede opkomst, en onze club had er voor deze jubileum editie dan ook veel geld 

ingestoken . Uiteindelijk bleek het saldo voor ons tornooi heel erg negatief wat het sportieve toch een beetje onderdrukte !!

Maar waar het bestuur héél trots op mag zijn zijn de resultaten en de organisatie die was fantastisch en ik wil iedereen bedanken 

 die hiervoor bereid was te helpen , ook de ouders hebben ons enorm geholpen bij de organisatie !! 

Zonder hen was er geen Flanders Cup op dit niveau.

 

 

 

 

TORNOOI :  FLANDERS CUP 

PLAATS : Beveren Waas

DATUM  : 2 - 3 oktober 2010

FEDERATIE : Wako

MASYN JONAS 3é plaats bronzen medaille 

DE MAEYER DANTE 3é plaats bronzen medaille 

LEBON KYANDRO 3é - 42 kg / - 47 kg plaats bronzen medaille 

MASYN LISE 3é plaats bronzen medaille 

VAN DEN BRANDE JOYCE 3é plaats bronzen medaille 

DE BOCK LAZLO  3é plaats bronzen medaille 

VAN DAM MATTHIAS  3é plaats bronzen medaille 

STAUT JEF 3é plaats bronzen medaille 

GOIJENS WIETSE 3é - 63 kg juniors plaats bronzen medaille 

VAN MIEGHEM VINCENT 3é - 74 kg / - 79 kg juniors plaats bronzen medaille 

VAN LANDEHEM JENS 3é plaats bronzen medaille 

HENNISSEN BERT 3é plaats bronzen medaille 

VAN HOYWEGHEN BJORN 3é plaats bronzen medaille 

DE KINDERS IAN 2é plaats zilveren medaille

SMET CHARLOTTE 2é plaats zilveren medaille - 46 kg / 3é plaats bronzen medaille  42 kg

BECK BRYAN 2é plaats bronzen medaille - 69 kg 2e plaats zilveren medaille / 3é plaats bronzen medaille   + 69 kg

LEYS STEFF 2é plaats zilveren medaille

NEYENS EVELYN 2é plaats zilveren medaille  - 60 kg 3é  plaats bronzen medaille- 55 kg juniors / 2é   plaats zilveren medaille- 55 kg seniors

VAN GYSEL NANNOUCHE 2é plaats zilveren medaille

POPPE JOYCE 1é plaats gouden medaille - 42 kg / 3e plaats bronzen medaille - 37 kg

DE CLIPPELEIR KATINKA 1é plaats gouden medaille   - 3plaats bronzen medaille 7 kg 3é - 42 kg

DE BACKER WOUT 1é plaats gouden medaille - 57 kg - 2é - 63 kg juniors / 1é  plaats gouden medaille - 57 kg / 2é - 63 kg seniors

RAMAEL NICK 1é  plaats gouden medaille - 63 kg juniors/ - 69 kg juniors

 

De uitslagen voor onze club zijn gezien de opkomst wel zéér goed en we mogen dan als club zeer tevreden zijn met 

6 gouden , 9 zilveren en 22 bronzen medailles .

Coach

De Block Marc