Trainingen

Jeugd

Woensdag  18u - 19u

Vrijdag       18u - 19u

 

Volwassenen

Woensdag 19u - 21u

Vrjdag        19u - 21u

 

Waar

Sporthal Beveren

Klapperstraat ...

9120 BEVEREN

Aletta Jacobs Tornooi  Hoogezand  - Nederland 2003

Op zaterdag 22 maart trok onze club erop uit richting Hoogezand, we zouden normaal tegen 9.30 uur in hoger vermelde gemeente moeten arriveren.

Als men weet dat Hoogezand tegen Groningen gelegen is weet je ongeveer wel dat we met z´n allen heel vroeg uit de veren moesten en dat was precies omstreeks 4.45 uur want de bus vertrok op de parking van de sporthal te Beveren rond 5.45 uur stipt.

We arriveerden iets te laat, maar de organisatoren waren geduldig genoeg om op ons te wachten waarvoor onze hartelijke dank.

Voor onze club is dit hoogstaande tornooi een must omdat onze jeugd en volwassenen hier zeer goede ervaring kunnen opdoen.

Het resultaat was ook nu weer zeer goed wat niet zo vanzelfsprekend is als men weet dat bijna alle goede Nederlandse semi contact clubs aanwezig waren en ook de Nationale TAE KWONDO club van Nederland .Uit Duitsland was het team van Franco Borgia aanwezig . Met deze tegenstand is het dan ook niet zo gemakkelijk om iets te halen maar het viel voor onze club wel best mee.

Met 3 eerste, 4 tweede en 2 derde plaatsen was de balans toch wel zéér goed.

Voor de ploegenstand waren we met onze club derde op achttien en behaalden we 19 punten wat toch niet slecht was.

We keerden terug huiswaarts omstreeks 20.45 uur  met veel ereplaatsen, en arriveerden in Beveren om 00.45 uur in de nacht , moe maar toch wel héél tevreden.  Op naar de volgende uitdagingen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PLAATS : Hoogezand Nederland 

DATUM : zaterdag 22 maart 2003

TORNOOI : ALETTA JACOBS TORNOOI

FEDERATIE : PENCAK SILAT   

Verstockt Glynnis   1 - 2  3 - 0   0 - 4    4 é  plaats

Verstockt Patrice  0 - 2  3 - 0   4 - 0    3 é plaats Bronzen medaille

Praet Vicky  3 - 2  4 - 0   1 - 3    3 é Bronzen medaille

De Bock Laslo   3 - 2   2 - 4     2 é plaats Zilveren medaille

Van Raemdonck Glenn   4 - 0   4 - 0   4 - 2  4 - 1   3 - 4   2 é plaats Zilveren medaille

Van De Perre Stef   4 - 2   4 - 1   4 - 1   0 - 4   2 é plaats Zilveren medaille

Van Hove Youri   4 - 0   2 - 1  1 - 0    2 - 3   2 é plaats Zilveren medaille

Van Esbroeck Nicky  2 - 1  2 - 1  4 - 1    1 é plaats Gouden medaille

Hennissen Tine  3 - 1  3 - 2     1 é plaats Gouden medaille

Passemier Bart   1 - 0   2 - 1     1 é plaats Gouden medaille

Overige deelnemers :

 

De Bock Wesley, Van Hoyweghen Bjorn, Jacobs Tom, Schepens Edward, Hennissen Tom, Gillis Kelly,Van Acker Lesley.

 

Coach

De Block Marc