Trainingen
Waar

Jeugd

Woensdag  18u - 19u

Vrijdag       18u - 19u

 

Volwassenen

Woensdag 19u - 21u

Vrjdag        19u - 21u

 

Sporthal Beveren

Klapperstraat ...

9120 BEVEREN

Aletta Jacobs Tornooi Hoogezand Nederland 2004

Op zaterdag 20 maart trok Contact Karate Beveren met een bus richting Hoogezand, in het Noorden van Nederland .

We waren afgereisd met niet minder dan 24 kampers van 10 tot 25 jaar en dit zowel jongens als meisjes.

En dit tornooi werd voor onze club een hoogtreffer met niet minder dan 5 eerste, 4 tweede , en 5 derde plaatsen. 

En ook werd onze club eerste in het teamfight bij de jeugd .

 

 

 

 

PLAATS : Hoogezand Nederland 

DATUM : zaterdag 20 maart 2004

TORNOOI : Aletta Jacobs Tornooi 2004

FEDERATIE : Pencak Silat 

 

Van Raemdonck Glenn  2 - 3  4 - 1  4 - 0   4 - 0   3 é plaats Bronzen medaille

Jacobs Tom   1 - 4    2 - 0    4 - 0    3 é plaats Bronzen medaille

Neyens Evelyn   0 - 1   1 - 0    4 - 3    3 é plaats Bronzen medaille

Brouwers Clint    0 -  2    3 - 1     3 é  plaats Bronzen medaille

Schönberger Michael   1 - 2    2 - 1     3 é plaats Bronzen medaille

Goijens Wietse  4 - 0   4 - 3    1 - 2    2 é plaats Zilveren medaille

Hennissen Bert    4 - 1   0 - 4     2 é plaats Zilveren medaille

Van Hove Youri   3 - 0    4 - 1    0 - 1    2 é plaats Zilveren medaille

Brouwers Ken   1 - 4    3 - 1     2 é  plaats Zilveren medaille

Verstockt Glynnis    4 - 0    2 - 1   2 - 1    1 é plaats Gouden medaille

De Bock Wesley   4 - 0    4 - 2    2 - 1    2 - 1   1 é plaats Gouden medaille

Schepens Edward   4 - 0    2 - 0    2 - 1    1 é plaats Gouden medaille

Muysers Michel    4 - 0    3 - 1     1 é  plaats Gouden medaille

Gillis Kelly   3 - 0    4 - 1    4 - 3    1 é  plaats Gouden medaille

Overige deelnemers :

Verstockt Patrice, Van Hoyweghen Bjorn, Van De Perre Stef, Santon Mike,  Van Acker Lesley,  Staut Ray, Bries Olivier, Schepens Pieter, Hennissen Tom, De Block Steven.

Eerste plaatsen waren er voor : 

Verstockt Glynnis, De Bock Wesley, Schepens Edward bij de jeugdreeksen

Muysers Michel bij de volwassenen in de reeks blauw - groene banden  en 

Gillis Kelly bij bruin - zwarte gordels.

Ook was er een eerste plaats in het teamfight bij de jeugd.

 

Tweede plaatsen waren er voor :

Goyens Wietse, Van Hove Youri bij de jeugdreeksen

Brouwers Ken bij de volwassenen in de reeks wit - gele banden

Hennissen Bert bij de zwarte banden.

                                    

Derde plaatsen voor :

Jacobs Tom, Neyens Eveline, Van Raemdonck Glenn, Schönberger Michael bij de jeugdreeksen

Brouwers Clint bij de volwassenen wit - gele banden.

Omstreeks 18.00 uur reden we terug huiswaarts met de bus en de coach was wederom meer dan tevreden van alle geleverde prestaties.

Tot slot wil ik als coach nog mededelen dat iedereen die heeft meegedaan fantastisch gevochten heeft en onze club er prat op mag gaan dat het zulke talenten in huis heeft en dat deze kampers nog lang de clubkleuren mogen verdedigen in binnen en buitenland .

 

De Coach

De Block Marc