Trainingen
Waar

Jeugd

Woensdag  18u - 19u

Vrijdag       18u - 19u

 

Volwassenen

Woensdag 19u - 21u

Vrjdag        19u - 21u

 

Sporthal Beveren

Klapperstraat ...

9120 BEVEREN

Club kampioenschap  CKB  2010

Op zaterdagmorgen vond het jaarlijkse clubkampioenschap plaats voor beginnende en ervaren kampers jonger dan 14 jaar !!

De opkomst was mager maar dat lieten we niet aan ons hart komen en we maakten er het beste van met als resultaat enkele

nieuwe beloftevolle beginners . Deze zullen misschien in de toekomst nog terug te zien zijn op internationale toernooien .

Ik wil alle deelnemers nog eens bedanken om mee te doen !!

JUNIORS :

REEKS 1                                                    REEKS 4

1é plaats    Heirman Kiara                          1é plaats    Poppe Joyce

2é plaats    De Wreede Kelsey                    2é plaats    Masyn Jonas

                                                                    3é plaats    Smet Michel

                                                                    3é plaats    Mekeev Ishkan

REEKS 2                                                    REEKS 5

1é plaats    De Wreede Arno                      1é plaats      De Clippeleir Katinka

2é plaats    Kinders Robin                          2é plaats      Van Den Brande Joyce

3é plaats    Heirman Jordy                         3é plaats       Mekeev Islam

3é plaats    Mekeev Ishkan

REEKS 3                                                   REEKS 6

1é plaats    Smet Michel                            1é plaats       Van Den Brande Joyce

2é plaats    Masyn Jonas                            2é plaats       Poppe Joyce

3é plaats    Mekeev Islam                          3é plaats       De Clippeleir Katinka

3é plaats    Mekeev Ishkan                        3é plaats       Heirman Kiara

SENIORS :

Dames - 14 Jaar

1é plaats   Van Den Brande Joyce

2é plaats   Van Geystelen Melanie

 

Dames - 55 kg                                                                         Heren - 60 kg

1é plaats    Van Den Brande Joyce                                       1é plaats   Laurents Robert

2é plaats    Huyghe Arwen                                                   2é plaats   De Beuckelaer Glenn

3é plaats    Vermeire Evi                                                      3é plaats   Kersemans Sam

3é plaats    De Boeck Eline                                                   3é plaats   Breemersch Stijn

 

Dames + 14 jaar                                                                      Heren + 84 kg

1é plaats   Vermeire Evi                                                        1é plaats  Paradé Maxim

2é plaats   Huyghe Arwen                                                    2é plaats  Megroedt Stijn

3é plaats   De Boeck Eline                                                    3é plaats  Foubert Aaron

 

Heren - 15 jaar                                                                        Heren Open Reeks

1é plaats   Matthyas Van Dam                                              1é plaats   Paradé Maxim

2é plaats   De Beuckelaer Glenn                                           2é plaats   Van Landeghem Jens

3é plaats   Kersemans Sam                                                   3é plaats   Van Dam Matthyas