Trainingen
Waar

Jeugd

Woensdag  18u - 19u

Vrijdag       18u - 19u

 

Volwassenen

Woensdag 19u - 21u

Vrjdag        19u - 21u

 

Sporthal Beveren

Klapperstraat ...

9120 BEVEREN

Open Belgisch  Herenthout - België  2007

Op zaterdag werd het Open Belgisch Kampioenschap georganiseerd en dit door HKV Herenthout , het was de eerste maal dat deze nog jonge club onder leiding van de nog jonge trainer Harzé Tom dit kampioenschap organiseerde .

Het is niet niks om dit te verwezenlijken en toch wist Tom ruim 200 kampers naar zijn tornooi te halen en dit uit 5 landen puike prestatie .

Er waren de 2 stijlen Semi en Light contact op het programma . Er was wel een onderverdeling in de - 12 jarigen en de - 17 jarigen plus volwassenen uiteraard .

De uitslagen voor onze club waren wederom ongelooflijk en dit zijn de resultaten ;

 

 

 

 

 

PLAATS : Herenthout - België

DATUM : 23 juni  2007

TORNOOI :  Open Belgisch

FEDERATIE : WAKO België 

 

 

Van Mieghem Vincent    11 - 10    1 - 11     3 - 13    4 é

Daems Noel   13 - 2   3 - 10     3 é  plaats Bronzen medaille

Leys Steff  13 - 3   2 - 10     3 é plaats Bronzen medaille

Heyrman Giorgio   13 - 2    5 - 6      3 é plaats Bronzen medaille

Masyn Lise     11 - 5    8 - 9     11 - 5     3 é plaats Bronzen medaille

Smet Michel    5 - 2     3 - 4      3 é plaats Bronzen medaille

Bolssens Mathyas    14 - 7     2 - 13      3 é plaats Bronzen medaille

Tomilin Roman   11 - 1    9 - 10    10 - 0    3 é plaats Bronzen medaille

Fedoseyev Vadim   11 - 6    12 - 2   7 - 11     13 -3    3 é plaats Bronzen medaille

Maes Serena    3 - 14    8 - 6     3 é plaats Bronzen medaille

Maes Kevin  10 - 0   10 - 7    5 - 6   2 é plaats Zilveren Medaille

Fedoseyev Vadim   won    lose     2 é plaats Zilveren Medaille

Engels Robin   12 - 4    7 - 1   6 - 7     2 é plaats Zilveren Medaille

De Beule Sam    11 - 7    11 - 1     8 - 10    2 é plaats Zilveren Medaille

Shabanov Guerman      10 - 6   9 - 3    4 - 12    2 é plaats Zilveren Medaille

 

Engels Vinnie    2 - 0      4 - 3     1 é plaats Gouden Medaille

Smet Charlotte    7 - 5    9 - 8    18 - 101 é plaats Gouden Medaille

Truyman Tina    14 - 3    16 - 9     1 é plaats Gouden Medaille

Hollanders Aaren    16 - 11    7 - 6     1 é plaats Gouden Medaille

De Maeyer Danté    13 - 3    4 - 3    6 - 5    1 é plaats Gouden Medaille

Maes Nikolas    9 - 5     10 - 5    13 - 3     10 - 8   1 é plaats Gouden Medaille

Semionov Yuri    12 - 10    10 - 9     12 - 4    1 é plaats Gouden Medaille

LIGHT CONTACT   8 - 4    5 - 0     1 é plaats Gouden Medaille

 Semionov Yuri    won     won     1 é plaats Gouden Medaille

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GOUD ;

De Clippeleir Katinka -28 kg , Maris Lisa - 45 kg , Ramael Nick - 47 kg , Maris Sven - 57 kg, Hennissen Bert - 63 kg, Cools Sven - 69 kg, Van Acker Lesley - 79 kg, Van Hove Youri - 84 kg .

In het teamfight was er goud voor Cools Sven , Hennissen Bert en Van Hove Youri knap gedaan mannen de tweede plaats was voor De Beule Sam , Van Acker Lesley

 

ZILVER ;

Smet Charlotte - 32 kg , Neyens Evelyn - 34 kg ( meegedaan in - 52 kg wegens te weinig deelnemers ) , Neyens Brian - 47 kg , Leys Steff - 42 kg , De Backer Wout - 47 kg , Hollanders Aaren - 47 kg , De Beule Sam - 69 kg , Cools Sven - 74 kg , Van Hove Youri + 84 kg .

BRONS ;

De Maeyer Davy , -63 kg , Semionov Yuri - 69 kg semi en light contact , Van Acker Lesley - 74 kg en Hennissen Bert - 69 kg

Zoals U ziet wederom een knal prestatie die mag gezien worden .

Coach was Van der Venne Kenny die dit prachtig heeft gedaan en ref Cools Marc die zij strepen in het scheidsrechteren al verdiend heeft .

De trainer

De Block Marc