Trainingen

Jeugd

Woensdag  18u - 19u

Vrijdag       18u - 19u

 

Volwassenen

Woensdag 19u - 21u

Vrjdag        19u - 21u

 

Waar

Sporthal Beveren

Klapperstraat ...

9120 BEVEREN

Open Brabantse  Steenokkerzeel - België 2009

Op zondag 8 maart trok Contact Karate Beveren richting Steenokkerzeel om aldaar mee te doen aan bovenvermelde kampioenschappen er waren niet minder dan 40 leden van onze club ingeschreven en er waren enkele mensen die zich in 2 reeksen hadden ingeschreven. Er waren ruim 160 deelnemers wat dit tornooi wel geslaagd mag genoemd worden.

Er waren wel veel kampers bij die nog maar juist begonnen zijn met competitie maar er waren toch wel enkele kampers bij die wel wat in hun marge hebben .

De uitslagen liegen er wederom niet om en de mooie wedstrijden die onze leden op de tatami hebben laten zien waren bij wijlen oogstrelend prachtig gedaan aan alle kampers van Contact Karate Beveren 

 

 

 

 

 

NAAM :  Open Brabantse 2009

DATUM  : 8 maart  2009

PLAATS :  Steenokkerzeel

FEDERATIE : WAKO België

 

 

 

 

 

 

 

 

VAN ACKER LESLEY    3é plaats Bronzen Medaille

DE BEULE SAM     3é plaats Bronzen Medaille

DE MAEYER DANTE     3é plaats Bronzen Medaille

MAES NIKOLAS     3é plaats Bronzen Medaille

VAN WOLVELAER BAS    3é plaats Bronzen Medaille

GOYENS WIETSE      2é plaats Zilveren Medaille  JUNIOR -  3é plaats Bronzen Medaille  SENIOR

MARIS LISA    2é plaats Zilveren Medaille

SANTON KEVIN    2é plaats Zilveren Medaille

MARIS SVEN    2é plaats Zilveren Medaille

VAN DAMME RAF    2é plaats Zilveren Medaille

DAEMS NOEL    2é plaats Zilveren Medaille

MAES SOPHIA     2é plaats Zilveren Medaille JUNIOR - 3é plaats Bronzen Medaille  SENIOR

DE CLIPPELEIR KATINKA    2é plaats Zilveren Medaille

MASYN LISE    2é plaats Zilveren Medaille

VAN DEN BRANDE JOYCE    2é plaats Zilveren Medaille

TOMILIN ROMAN    2é plaats Zilveren Medaille

DE BEUCKELAER GLENN   2é plaats Zilveren Medaille

STAUT JEF   1é plaats Gouden Medaille

VAN MIEGHEM VINCENT   1é plaats Gouden Medaille

VAN LANDEGHEM JENS    1é plaats Gouden Medaille

DE MAEYER DAVY    1é plaats Gouden Medaille

NOBELS EVELYN    1é plaats Gouden Medaille

SMET CHARLOTTE   1é plaats Gouden Medaille

DE BACKER WOUT  1é plaats Gouden Medaille

TRUYMAN TINA    1é plaats Gouden Medaille  JUNIOR -  2é plaats Zilveren Medaille SENIOR

VAN HOVE YOURI   1é plaats Gouden Medaille

HENNISSEN BERT   1é plaats Gouden Medaille

VAN HOYWEGHEN BJORN   1é plaats Gouden Medaille

RAMAEL NICK    1é plaats Gouden Medaille

NEYENS EVELYN   1é plaats Gouden Medaille

 

De Coach 

De Block Marc