top of page

Open Dutch (2018)

Bijgewerkt op: 2 apr. 2020

Op de Open Dutch in Amsterdam was onze club met 36 mensen aanwezig: 16 kampers, 2 referees en enkele ouders en vrienden. We waren alweer goed op dreef, maar een gouden festijn werd het niet. Toch kijken we zeer tevreden terug naar een editie met 5 gouden, 6 zilveren en 6 bronzen medailles .

UIT DE NOTITIES VAN DE COACH

Het goud was 2 maal voor onze wereldkampioene Evelyn Neyens. Ze pakte ook het brons in de Grandchampion. In het Tag team vrouwen (= 2 kampers kampen 4 minuten; degene met de meeste punten gaat verder) wist Evelyn samen met de Engelse Shannon Ryan het goud binnen te halen. En wel op een zeer overtuigende manier.

Jordy Egghe was bij de beginners – 80 kg aan zijn eerste tornooi toe. Hij pakte meteen een gouden medaille! Chaymae Kadi wist ook goud te veroveren in de + 65 kg Licht Contact discipline. Een nieuwe prachtprestatie ook van Chaymae!


Zilver was er voor de jonge Xenne Goedeme bij de – 28 kg Younger cadets. Xenne - pas 7 jaar- is nu al een talentje in wording. Hij wist in Amsterdam ook in de beginnersreeks – 30 kg een bronzen medaille te veroveren. Femke Wong (-42 kg) had ook al een fantastische prestatie neergezet met zilver als eindresultaat.

Lyano Passini (– 40 kg), nog een beginnende kamper, behaalde een mooie zilveren medaille .

Alicia Bogaert die ook al haar rentree maakte wist in de min en + 40 kg klasse beginners telkens een zilveren medaille te pakken. In het TAG team was er ook zilver voor Kiandro Lebon met Sam Sparks.


En dan nog een reeksje bronzen plakken voor Kiandro Lebon (seniors  – 69 kg Licht Contact), Xenne Goedeme (– 28 kg Younger cadets), Alyssia De Clippeleir ( – 37 kg Younger Cadets), Amani Rondas (– 47 kg Younger Cadets), Jayro Passini (– 40 kg beginners). En Evelyn werd 3e in de Grandchampion.


Al bij al een schitterend resultaat voor onze club die qua totaal behaalde medailles de 7e plaats op 130 clubs wist te versieren. Gewoonweg fantastisch, denk ik, en sowieso een knappe prestatie van alle leden!

Hieronder enkele sfeerbeelden; andere foto's in het online album.


TORNOOI-INFO

PLAATS : Amsterdam - Nederland

Datum :  24 maart 2018

TORNOOI :  Open  Dutch

FEDERATIE : WAKO Nederland

Officiële resultaten: sportdata.

GOUD

Neyens Evelyn - 60 en - 65 kg   1e  Plaats  Gouden Medailles

TAG TEAM  Evelyn Shannon ( GB ) 1e  Plaats  Gouden Medailles

Egghe Jordy - 74 kg 1e Plaats  Gouden Medailles

Kadi Chaymae + 60 kg Light Contact 1e  Plaats  Gouden Medailles


ZILVER

Goedeme Xenne - 28 kg  2e  Plaats  Zilveren Medaille

Bogaert Alyssia  -42 en -46 kg  2e  Plaats Zilveren Medaille

Passini Lyano - 40 kg beginners 2e Plaats  Zilveren Medaille

Wong Femke - 46 kg 2e Plaats Zilveren Medaille

TAG TEAM Kiandro & Sam  2e Plaats Zilveren Medaille


BRONS

De Clippeleir Mario  -84 kg  3 é  Plaats Bronzen Medaille

De Clippeleir Alyssia - 37 Kg 3 é  Plaats Bronzen Medaille

Wong Femke - 42 kg 3 é  Plaats Bronzen Medaille

Rondas Amani - 47 kg 3 é  Plaats Bronzen Medaille

Goedeme Xenne - 30 kg beginners 3 é  Plaats Bronzen Medaille

Lebon Kiandro - 69 kg Light Contact  3 é  Plaats Bronzen Medaille


45 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


bottom of page